Пологове відділення

Завідувачка   Гораніна Надія Михайлівна – лікар вищої категорії.

Телефон – /04862/ -2-22-95

Відділення розраховане на 20 ліжок, що обслуговують 10 вагітних та 10 породіль.

В відділенні працюють три лікарі вищої категорії .

Створені максимальні комфортні умови для пологів. Функціонують 4 пологові зали, операційна, дві палати інтенсивної терапії для жінок та новонароджених. Широко проводяться партнерські пологи /присутність на пологах підготовлених членів родини/. Всі післяпологові палати обладнані для сумісного перебування матері та дитини. Функціонує сімейна пологова палата підвищеного комфорту.

Відділення оснащене необхідним сучасним обладнанням:

  • в пологових залах наявний фетальний монітор для спостереження за станом плоду в пологах, зігріваючі столики з променевим теплом для немовлят, м’ячі, мати, шведські стінки, стільчики для вертикального прийняття пологів та інше;

  • палати інтенсивної терапії забезпечені киснем та дихальною апаратурою, інкубаторами для виходжування недоношених дітей, апаратурою для слідкування за життєво важливими показниками, апаратами для вентиляції легень без інкубації, помпові системи для в/венних інфузій та інше;

  • сумісні післяпологові палати оснащені зручними меблями, повивальними столиками, наявні ваги та необхідна наглядна і просвітницька література по підготовці до материнства, догляду за дитиною та попередження труднощів раннього післяпологового періоду.

Щорічно народжується близько 600дітей з нашого міста та району, також відділення користується широким попитом серед роділь прилеглих районів області.