Години прийому лікарів

№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Спеціальність Кабінет Години прийому Перерва на обід
1 Кукурінчук Ольга Миколаївна ендокринолог 85 8:00-15:30 13:00-13:30
2 Голота Олександр Якович офтальмолог 75 8:00-15:30 13:00-13:30
3 Москул Олександр Сергійович отоларинголог 82 8:00-14:00 14:00-14:30
4 Гайдаржи Наталія Іванівна отоларинголог 21 8:00-14:30 14:30-15:00
5 Войт Євдокія Феодосіївна невропатолог 72 8:00-15:00 13:00-13:30
6 Іванова Антоніна Олександрівна невропатолог 70 10:00-16:00 13:00-13:30
7 Сиротюк Володимир Леонтійович невропатолог 70 8:00-9:50
8 Мемей Олег Анатолійович невропатолог дитячий 7 8:00-9:50
9 Сорока Тетяна Володимирівна психіатр 78 8:00-15:40 13:00-13:30
10 Цапок Анатолій Дмитрович психіатр 83 8:00-15:40 13:00-13:30
11 Захарова Валентина Андріївна дерматовенеролог 91 8:00-16:00 13:00-13:30
12 Кутуза Юлія Олександрівна дерматовенеролог 79 8:00-16:00 13:00-13:30
13 Січко Марина Михайлівна інфекціоніст 8:00-11:00
14 Касаджик Іван Іванович хірург 2 а 8:00-14:00 13:00-13:30
15 Кушнєров Михайло Анатолійович хірург 2 а 14:00-17:00
16 Тишкул Леонід Федорович хірург дитячий 76 9:00-15:00 13:00-13:30
17 Петренко Олег Олексійович травматолог 3 15:00-16:50
18 Мукан Юрій Феодосійович травматолог 3 8:00-15:00 13:00-13:30
19 Жуковська Олена Іванівна терапевт 57 8:00-16:00 13:00-13:30
20 Гук Іван Миколайович терапевт 42 8:00-11:00
21 Кишко Володимир Іванович профпатолог 84 10:30-16:30
22 Соловйова Ірина Іванівна лікар УЗД 57 а 8:30-12:20
23 Шевченко Тетяна Сергіївна лікар УЗД 64 8:30-12:20
24 Москул Тетяна Миколаївна лікар УЗД 57 а 12:30-16:00
25 Соловйов Іван Вікторович уролог 70 а 12:00-15:00
26 Пожар Ігор Олегович уролог 70 а 8:00-11:50
27 Панайотов Афанасій Петрович лікар – ендоскопіст 81 8:00-16:00 13:00-13:30
28 Тимчишина Лариса Богданівна педіатр 73 8:00-16:00 13:00-13:30
29 Подрушняк Борис Борисович педіатр 77 8:00-9:50
30 Горячко Володимир Андрійович стоматолог – терапевт стомат. від. 8:30-15:00 13:00-13:30
31 Панайотов Микола Афанасійович стоматолог – хірург стомат. від. 8:30-15:00 13:00-13:30
32 Власова Юлія Олександрівна стоматолог стомат. від. 8:30-15:00 13:00-13:30
33 Дмитришина Інна Михайлівна стоматолог стомат. від. 8:30-15:00 13:00-13:30
34 Сітарчук Микола Іванович стоматолог стомат. від. 8:00-11:30